"Mościcki Kącik 2"

Budynek mieszkalny jednorodzinny 

z dwoma lokalami 

C1 i C2

Tarnów - Mościce

ul. Gen. S. Grota Roweckiego

Inwestycja składa się z dwóch Lokali:

Lokal C1 z działką o pow. 320 m2 oraz Lokal C2 z działką o pow. 317 m2

Przyłącz gazowy, wodociągowy, kanalizacyjny i prądowy doprowadzony do każdego z lokali 

(w tym siła w kuchni co umożliwi podłączenie kuchennej płyty indukcyjnej)

Lokale mieszkalne:
Lokal C1 pow. 83,28 m2 (przynależna działka o powierzchni 320 m2)

Lokal C2 pow. 83,28 m2 (przynależna działka o powierzchni 317 m2)
 

Dom w Riveach projektu Archon w realizacji "Mościcki Kącik 2" to interesujący projekt domu dwurodzinnego o prostej, nowocześnie wykończonej bryle i funkcjonalnym programie użytkowym, gdzie każdy z lokali mieszkalnych o pow. 83,28 m2 rozplanowane na dwóch poziomach. Dwuspadowy dach w kolorze antracytowym bez okapów podkreśla charakter budynku. 

W budynku zaprojektowano dwa lokale mieszkalne C1 i C2, które posiadają osobne wejścia zewnętrzne oraz duże ogrody

Przestrzeń wypoczynkową salonu powiększa przyległy taras wyłożony kostką brukową, a duże okno tarasowe pozwoli cieszyć oko zieloną strefą ogrodu, którą możecie Państwo zaplanować wedle własnego uznania.

W salonie wygospodarowano miejsce na część jadalnianą, a funkcjonalna i naturalnie doświetlona kuchnia oferuje bardzo przyjemny program użytkowy. W jej granicy przewidziano miejsce na obszerny półwysep, pełniący funkcję barku śniadaniowego oraz blatu roboczego.

Na parterze mieści się również dodatkowy pokój, w którym można np. urządzić "gabinet", bądź też przeznaczyć go na pokój dla osoby starszej, bądź jako pokój dla gości. Na jego osi zlokalizowano łazienkę z prysznicem, a gdyby jednak woleli Państwo w miejscu prysznica postawić pralkę i suszarkę do ubrań, to Twój Developer przewidział taką możliwość, co pozwoli na funkcjonalne wykorzystanie takiej przestrzeni..

Przestrzeń pod schodami prowadzącymi na piętro można wykorzystać na praktyczny schowek.

Dwa pokoje dla dzieci, sypialnia rodziców, ogólnodostępna garderoba i przestronna łazienka obejmują program strefy prywatnej.

W projekcie domu przewidziano ogrzewanie gazowe, a miejsce na piec wyznaczono w łazience na piętrze. Ogrzewanie podłogowe zostało rozmieszczone we wszystkich pomieszczeniach, czym zyskano miejsca przewidziane na grzejniki, a przygotowanie pod system niezależnej regulacji pokojami pozwolić może na dopasowanie komfortowej temperatury do aktualnych potrzeb każdego z domowników. 

Przy każdym z okien przewidziano punkty elektryczne umożliwiające założenie okiennych rolet zewnętrznych.

Przed każdym wejściem do poszczególnych lokali mieszkalnych znajdować się będzie miejsce postojowe, które - tak jak podejście do każdego z lokali mieszkalnych - zostanie wyłożone kostką brukową. Strefy przed każdym z lokali zostaną odznaczone pasem zieleni, zaś obszerne ogrody przynależne do lokali zostaną przedzielone antracytowym ogrodzeniem panelowym

Przewidywana jasna i słoneczna elewacja budynków w przeważającej części w kolorze białym, ze wstawkami w kolorze soczystej pomarańczy, będzie idealnie kontrastowała z antracytowym dachem, antracytowymi oknami oraz drzwiami wejściowymi w kolorze antracytowym, co razem pozwoli na estetyczne wpisanie się budynków w otaczającą luźną zabudowę domów jednorodzinnych.

Nazwa "Mościcki Kącik 2" pochodzi właśnie od okolicy, w której powstaje przedmiotowa inwestycja, czyli dzielnicy Tarnowa o nazwie Mościce (Dąbrówka Infułacka), a jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Cisza, spokój, bliskość parków, terenów zielony, a jednocześnie komfortowa infrastruktura jak: osiedlowy duży sklep spożywczy TSS Społem, liczne mniejsze sklepiki spożywcze, bliskość przystanków autobusowych, szkół, przedszkoli, poczty, aptek czy ośrodków zdrowia, w połączeniu z szybkim dojazdem do Centrum Miasta, czy też łatwym wyjazdem na Kraków, Rzeszów, Kielce, Warszawę i Nowy Sącz, plasuje prezentowane przedsięwzięcie developerskie jako idealnie wpasowane w potrzeby zarówno osób młodych, jak i osób starszych, singli, jak i rodzin z dziećmi, osób lubiących czy to aktywności fizyczne jak rowery i przemierzanie tras rowerowych, czy też osób preferujących zwykły, spokojny spacer.

Duże działki przynależne do poszczególnych lokali mieszkalnych mają powierzchnię od 317-320 m2 (w zależności od danego lokalu), a co oznacza przestrzeń zarówno do realizacji hobby ogrodniczego, zaproszenia gości na grillowisko, czy też opalanie się, bądź na leżakach, bądź też w basenie np. rozporowym, który zapewne bez problemu zmieści się na każdej z prezentowanych działek, a który będzie Państwo mogli napełnić wodą z podliczników do podlewania ogrodów, których wyprowadzenia znajdować się będą zaraz przy tarasach od strony ogrodów.

Na tarasach przewidzieliśmy dla Państwa także miejsce na podłączenie np. markiz zacieniających, co pozwolić może na pozbycie się problemu związanego z ręcznym rozkładaniem zwykłego parasola.


Faktura Vat 8%
Nie płacisz 2% podatku PCC

Zapraszamy na prezentację
Możecie Państwo zobaczyć „na żywo” powierzchnie domu, rozkłady poszczególnych pomieszczeń, jak
i wielkość ogrodów.

Oglądnięcie nieruchomości możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Więcej informacji pod numerem telefonicznym +48 733 855 700
Kontakt mailowy: twojdeveloper@gmail.com

Facebook: fb.com/twojdeveloper

Załączone zdjęcia i materiały reklamowe są jedynie poglądowe, domy w budowie.

Zapraszamy

Twój Developer

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.